З метою оздоровлення лісів, забезпеченню їх належного санітарного стану та ліквідації осередків шкідників і хворіб лісу Турківським ДЛГП проведено комплекс санітарно-оздоровчих заходів, у тому числі вибірково-санітарні рубки на площі 90,1 га.
Впродовж 2017 року у лісах підприємства було допущено 97 випадків лісопорушень загальною сумою збитків 1028,4 тис. грн., та загальною кубомасою 179,32 м3, що на 135,24 м3 менше у порівнянні з 2016 роком. Відсоток виявлення лісопорушень у Турківському ДЛГП становить 69,7 %, що свідчить про високу ефективність роботи лісової охорони щодо виявлення незаконних рубок деревини.
Лісовою підприємства було складено 43 протоколи на виявленого лісопорушника про незаконну рубку деревини об’ємом 125,03 м3. Сума завданих лісовому господарству збитків становить 714,7 тис. грн.
Протягом 2017 року підприємством було передано у правоохоронні органи 94 протоколи про лісопорушення сумою збитків 1060,5 тис. грн. До суду передано 3 справ про незаконну рубку 6,39 м3 деревини, сумою збитків 29,055 тис. грн.
За неналежне виконання своїх функціональних обов’язків з охорони, захисту та використання лісових ресурсів за 2017 рік було притягнуто до дисциплінарної відповідальності 13 працівників.
З кожним роком проблемні питання, пов’язані із пожежною безпекою лісових  масивів, стають усе гострішими. Основними причинами виникнення пожеж у лісових масивах є необережне, інколи, недбало-злочинне поводження населення з вогнем під час випалювання сухої трав’яної рослинності та стерні на сільськогосподарських угіддях і вздовж доріг, а також у місцях відпочинку. Адже 96% випадків лісових пожеж виникають з вини населення.  Через суху погоду та сильні пориви вітру вогонь швидко розповсюджується у прилеглі лісові насадження, чим створюється реальна загроза їх знищення. При цьому порушуються елементарні вимоги лісового і природоохоронного законодавства, ліси та довкілля зазнають величезних втрат.
Щороку лісівники власними силами гасять до сотні гектарів сільськогосподарських угідь, не допускаючи  вогню до прилеглих лісових насаджень,  а якщо пожежа при пориві вітру розповсюджується на велику територію, то до гасіння залучаються сили та засоби Головного територіального управління Міністерства надзвичайних ситуацій у Львівській області.
Підприємствами ОКС ЛГП «Галсільліс» протягом пожежонебезпечного періоду 2017 року вжито заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам, а саме:

  • Проведено розширену нараду з лісничими підприємства щодо підготовки до пожежонебезпечного періоду.
  • Розроблено та узгоджено з Держпожежнаглядом та затверджено в райадміністрації оперативно-мобілізаційний план.
  • Розроблено та затверджено по кожному лісовому обході схему патрулювання маршрутів працівниками лісової охорони.
  • Розроблено графік цілодобового чергування працівників лісової охорони у пожежонебезпечений період.
  • Проведено атестацію з лісовою охороною дочірніх підприємств на знання «Правил пожежної безпеки в лісах».
  • Приведено в стан готовності опорні пункти, інвентар і добровільні пожежні дружини.
  • Влаштовано мінералізовані смуги – 10 км.
  • Проведено догляди за існуючими мінералізованими смугами - 20 км.
  • Перекрито непланових заїздів в лісові масиви – 4 шт.
  • Проведено 9 рейдів щодо дотримання протипожежних вимог у лісовому фонді.